Nenechte si zničit život exekucí

Exekuce. Dražba. Slova, která zná v dnešní době snad úplně každý nebo o nich minimálně leccos znepokojivého četl.  Málo kdo už ale ví, jak se chovat v případě, že se s těmito pojmy setká osobně. Velmi málo se ví všeobecně také o tom, jaká má člověk práva a jak postupovat, pokud mu exekutor zatíží nemovitost exekucí, potažmo pak v případě nařízené dražby.

Každý z vás si zaslouží individuální péči

Naše kancelář je jednou z mála, která se touto problematikou zajímá a jako jedna z mála se snaží řešit každý případ, který se nám dostane na stůl. A to i ty velmi komplikované. Vždy stojíme na vaší straně a snažíme se vám nejen zachránit vaši nemovitost, ale co nejvíce také ušetřit na poplatcích a penálech pro exekutora. A ty opravdu nebývají malé!

Nenechte se oškubat!

Víte třeba to, kolik procent připadne exekutorovi v případě, že prodá vaši nemovitost v dražebním jednání? My to víme, a proto se vám snažíme pomáhat. V mnoha případech dokážeme dražebnímu jednání předejít a jeho zamezením ušetřit našim klientům mnoho finančních prostředků.

A jak to tedy celé funguje? Je to velmi jednoduché, pokud je vaše nemovitost zatížena ať už pouze jednou nebo i několika exekucemi, projdeme s vámi veškeré možnosti a postupy, a to z toho důvodu, že každý případ je skutečně naprosto individuální. Najdeme nejvhodnější řešení a v případě, že s ním budete souhlasit, následně vše zařídíme ve spolupráci s vámi nebo i zcela za vás. Nemusíte ani jednat s exekutory osobně, mnohdy je to velmi stresující a my vás nepříjemných zážitků chceme ušetřit. Umíme to vyřídit za vás  V první řadě nám jde o vaši spokojenost a záchranu vaší nemovitosti a věřte, že pokud je to jen trochu možné, povede se nám to. A to i za předpokladu, že je již proti vaší nemovitosti nařízeno dražební jednání. I v tento okamžik dokážeme s nemovitostí v mnoha případech velmi efektivně pracovat ve váš prospěch.

Čas hraje proti vám, jednejte rychle

Zdá se vám to nemožné? Přesvědčte se sami. Kontaktujte nás a uvidíte. Veškeré prvotní konzultace jsou tu pro vás zcela zdarma a k ničemu vás nezavazují. Pokud se nacházíte v situaci hrozící exekuce, případně ji již řešíte,  rozhodně neváhejte, v tento moment není čas na vaší straně.

Obraťte se na našeho specialistu.

Kontaktní údaje:
Jan Vlk
Ředitel

M: +420 731 429 718
E: jan.vlk@re-max.cz

KONTAKTUJTE NÁS

Kontaktujte RE/MAX Nova

Zachráníme vaši nemovitost
v exekuci!

Věřte nám, nebojte se zeptat, rádi pomůžeme.

VIDEO

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

KDO JSME

Náš tým RE/MAX Nova
  • "Jsem velmi ráda, že jste navštívili naše stránky, které Vám mají napomoci v těch nejdůležitějších situacích Vašeho života – v pořízení / prodeji Vaší nemovitosti či s rozhodnutím o Vaší nové profesní budoucnosti. "
  • "Jmenuji se Lucie a jsem majitelkou realitní kanceláře REMAX Nova, která je zde pro Vás již od roku 2006. Za těchto 11 let jsme se stali jednou z top 10ti kanceláří REMAX a to jen díky Vám. Stará se o Vás našich 17 makléřů, kteří se mohou stát Vašimi dobrými přáteli. O komplexní servis se stará samozřejmě i naši asistenti, právníci a hypotéční poradci."
  • "Naším cílem je pomoci všem, kteří hledají své vysněné bydlení nebo naopak potřebují pomoci s jeho prodejem. Náš tým je zde pro Vás a když budete mít zájem, velmi rádi se podělíme o naše zkušenosti."
  • V současnosti si již nikdo neopraví auto, neboť je to velmi složité. A upřímně, celý proces prodeje nemovitosti je ještě složitější. Proto chcete-li prodávat bez starostí, s úsměvem a lidským přístupem či se stát součástí fungujícího týmu, pak jste u nás správně.

Chcete-li se dozvědět více, zavolejte nám!
Kontakt naleznete zde.

Ing. Lucie Köhlerová, majitelka