Bc. Michaela Seifertová, kontakt +420 724 061 704, michaela.seifertova@re-max.cz

 

Za svůj největší úspěch považuji, že jsem prodala několik nemovitostí za vyšší cenu než požadoval majitel a zároveň ve velmi krátké době.

Praha Kobylisy, Klíčanská

Praha Dejvice, Kocínka

Praha Dejvice, Václavkova

Praha Podolí, Vodárenská

Praha Staré Město, Pařížská

 

Bc. Michaela Seifertová, kontakt +420 724 061 704, michaela.seifertova@re-max.cz

 

Realitní praxe od listopadu 2010 v kanceláři RE/MAX Realis, od listopadu 2012 v kanceláři RE/MAX Nova, do roku 2010 jsem podnikala v cestovním ruchu - průvodce italských turistů v Praze (od roku 2005), před rokem 2005 jsem vedla účetnictví pro několik firem a pomáhala jsem manželovi v podnikání (restaurace v Praze na Josefově, kempink na Máchově jezeře, ASSPO (asociace pro pomoc v tísni), do roku 1990 jsem byla zaměstnána u Československých aerolinií jako ekonom.

Co mě baví: Práci průvodkyně se věnuji v omezené míře stále, doprovázím klienty na cestách zejmnéna do slunné Itálie, čímž mám zároveň možnost se věnovat své velké zálibě - architektuře a umění.

Bc. Michaela Seifertová, kontakt +420 724 061 704, michaela.seifertova@re-max.cz

 

 

Když jsem před sedmi lety začala mít problém s hlasivkami a měla jsem tudíž potíže povídat lidem nahlas po celý den, hledala jsem řešení, čím nahradit průvodcovskou činnost, protože jsem byla vždy zvyklá pracovat s lidmi a pro lidi. Vzhledem k tomu, že jsem se sama v životě několikrát stěhovala a kupovala i prodávala několik nemovitostí, jsem měla možnost trochu nahlédnout do práce realitního makléře. Proto jsem se rozhodla, že mi tato profese bude vyhovovat, neboť tak budu stále v kontaktu s lidmi a budu jim moci pomáhat řešit jejich potřeby. Pořídit si vlastní bydlení je snem většiny lidí ...

Práce s lidmi i s realitami mě stále těší a o své klienty se starám s maximální péčí. Každý musí někde bydlet a já udělám vše možné, aby byl se svou adresou spokojen.

KONTAKTUJTE NÁS

Kontaktujte RE/MAX Nova

Zachráníme vaši nemovitost
v exekuci!

Věřte nám, nebojte se zeptat, rádi pomůžeme.

VIDEO

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

KDO JSME

Náš tým RE/MAX Nova
  • "Jsem velmi ráda, že jste navštívili naše stránky, které Vám mají napomoci v těch nejdůležitějších situacích Vašeho života – v pořízení / prodeji Vaší nemovitosti či s rozhodnutím o Vaší nové profesní budoucnosti. "
  • "Jmenuji se Lucie a jsem majitelkou realitní kanceláře REMAX Nova, která je zde pro Vás již od roku 2006. Za těchto 11 let jsme se stali jednou z top 10ti kanceláří REMAX a to jen díky Vám. Stará se o Vás našich 17 makléřů, kteří se mohou stát Vašimi dobrými přáteli. O komplexní servis se stará samozřejmě i naši asistenti, právníci a hypotéční poradci."
  • "Naším cílem je pomoci všem, kteří hledají své vysněné bydlení nebo naopak potřebují pomoci s jeho prodejem. Náš tým je zde pro Vás a když budete mít zájem, velmi rádi se podělíme o naše zkušenosti."
  • V současnosti si již nikdo neopraví auto, neboť je to velmi složité. A upřímně, celý proces prodeje nemovitosti je ještě složitější. Proto chcete-li prodávat bez starostí, s úsměvem a lidským přístupem či se stát součástí fungujícího týmu, pak jste u nás správně.

Chcete-li se dozvědět více, zavolejte nám!
Kontakt naleznete zde.

Ing. Lucie Köhlerová, majitelka