Ing. Libuše Humplová, kontakt +420 724 257 347, libuse.humplova@re-max.cz

 

 

Mám ráda lidi. Ráda jsem s nimi pracovala a pracuji. Začalo to na školách, které jsem absolvovala a kde jsem se účastnila různých týmových aktivit, např. jsem úspěšně absolvovala parašutistický výcvik, prováděla jsem jako průvodkyně několik let klienty cestovních kanceláří, následně pak v zaměstnání.

Tato praxe s lidmi se mi dodnes hodí při jednáních s klienty.

Reality jsou specifickou činností, založené na důvěře klienta a makléře. Správný makléř by se měl chovat ke klientům čestně, pokorně a s úctou. Jsem cílevědomá a dobře komunikuji. Ještě odborné znalosti, trochu vyjednávacích schopností, obchodního ducha a hurá k prodejům nemovitostí.

Ing. Libuše Humplová, kontakt +420 724 257 347, libuse.humplova@re-max.cz

 

 

"Vážená paní ing. Kohlerová, vyžádal jsem si Vaši mailovou adresu, abych zcela výjimečně vyjádřil své díky a obdiv při práci Vaší kolegyně ing. L. Humplové. Dvakrát jsem ji na doporučení mého známého požádal o zprostředkování prodeje nejdřív zahrady a pak rodinného domu po mých rodičích v Hostouni. Byl jsem velmi mile překvapen, s jakým nasazením k  prodeji přistupovala. Při jednáních s klienty postupovala velice psychologicky a důvěryhodně, proto jsme dospěli ke zdárné realizaci prodeje. Proto jsem se rozhodl Vás o kvalitách Vaší kolegyně informovat, což činím poprvé v životě. A tak Vám přeji, abyste lidí tohoto typu měli ve Vaší firmě co nejvíce. S  pozdravem F. N., Kladno"

Ing. Libuše Humplová, kontakt +420 724 257 347, libuse.humplova@re-max.cz

 

   P r o d a n é    n e m o v i t o s t i,  n a   k t e r é   r á d a   v z p o m í n á m   p r o t o ž e

1/ Penzion v Dolním Adršpachu - byla to krása...

2/ prodaly se velmi rychle... Usedlost v Hoštce-Malešově, okr. Litoměřice

3/ prodaly se za výrazně vyšší cenu, než požadoval pan majitel…Usedlost     v Koněprusích, okr. Beroun

4/ koupil ji mediálně velmi známý pár…Byt na Vinohradech, ul. Na Švihance

5/ po náročném prodeji jsem se stala osobní realitní makléřkou pana majitele…Rodinný dům v Hostouni, okr. Kladno

6/ nádherná zahrada s chatou - v centru obce Golčův Jeníkov, okr. Havlíčkův Brod

KONTAKTUJTE NÁS

Kontaktujte RE/MAX Nova

Zachráníme vaši nemovitost
v exekuci!

Věřte nám, nebojte se zeptat, rádi pomůžeme.

VIDEO

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

KDO JSME

Náš tým RE/MAX Nova
  • "Jsem velmi ráda, že jste navštívili naše stránky, které Vám mají napomoci v těch nejdůležitějších situacích Vašeho života – v pořízení / prodeji Vaší nemovitosti či s rozhodnutím o Vaší nové profesní budoucnosti. "
  • "Jmenuji se Lucie a jsem majitelkou realitní kanceláře REMAX Nova, která je zde pro Vás již od roku 2006. Za těchto 11 let jsme se stali jednou z top 10ti kanceláří REMAX a to jen díky Vám. Stará se o Vás našich 17 makléřů, kteří se mohou stát Vašimi dobrými přáteli. O komplexní servis se stará samozřejmě i naši asistenti, právníci a hypotéční poradci."
  • "Naším cílem je pomoci všem, kteří hledají své vysněné bydlení nebo naopak potřebují pomoci s jeho prodejem. Náš tým je zde pro Vás a když budete mít zájem, velmi rádi se podělíme o naše zkušenosti."
  • V současnosti si již nikdo neopraví auto, neboť je to velmi složité. A upřímně, celý proces prodeje nemovitosti je ještě složitější. Proto chcete-li prodávat bez starostí, s úsměvem a lidským přístupem či se stát součástí fungujícího týmu, pak jste u nás správně.

Chcete-li se dozvědět více, zavolejte nám!
Kontakt naleznete zde.

Ing. Lucie Köhlerová, majitelka