Práce realitního makléře?

 • Myslíte si, že je čas na změnu?


  Změna je život. Už Vás nebaví to pracovní nebo časové vypětí? Přemýšlíte o posunu ze zaměstnání k podnikání? Toužíte po možnosti vydělat si více než jen plat? Dáváte přednost nezávislosti? Chtěli byste stát součástí týmu úspěšné realitní kanceláře pod mezinárodní  značkou RE/MAX? Chete se zbavit nejistoty, že jednou přijdete o práci?

 • Víte, proč realitní makléři tuto práci dělají?

  Makléři si díky časové svobodě mohou celou práci rozvrhnout tak, jak sami chtějí, nepodřizují se žádné pracovní době ani žádnému „šéfovi“ Jsou pro kancelář partnerem. Výhodou je také různorodost činností i jednotlivých zakázek, každá je jiná, při každém prodeji se setkávají s jinou nemovitostí, s jinými lidmi, řeší jiné problémy a situace. Tím pádem každý den makléře je jiný. Také jsou častěji venku, nemusí sedět celý den v kanceláři. Samozřejmostí je také možnost mnohem vyšších výdělků než při práci zaměstnance. Je to práce, která má smysl, odměnou je nadšení klientů, že ten obchod dopadl dobře a lidé dobře bydlí….

 • Víte, kolik si může realitní makléř vydělat?

  Věděli jste, že realitní makléř si může vydělat třeba 150 tisíc měsíčně?  A že si může dovolit úplně nový automobil?

 • Mohu i já se stát realitním makléřem a prodávat nemovitosti?

  Naším partnerem v kanceláři může být kdokoliv. Kdokoliv kdo má nadšení a hlavně odhodlání změnit svoji práci, začít třeba úplně od nuly, chce vydělávat více peněz, je ochoten se vzdělávat a být v práci důsledný. Bez ohledu na dosavadní vzdělání, zkušenosti a věk.

  "A proto je čas začít nově v Nově"

KONTAKTUJTE NÁS

Kontaktujte RE/MAX Nova

Zachráníme vaši nemovitost
v exekuci!

Věřte nám, nebojte se zeptat, rádi pomůžeme.

VIDEO

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

KDO JSME

Náš tým RE/MAX Nova
 • "Jsem velmi ráda, že jste navštívili naše stránky, které Vám mají napomoci v těch nejdůležitějších situacích Vašeho života – v pořízení / prodeji Vaší nemovitosti či s rozhodnutím o Vaší nové profesní budoucnosti. "
 • "Jmenuji se Lucie a jsem majitelkou realitní kanceláře REMAX Nova, která je zde pro Vás již od roku 2006. Za těchto 11 let jsme se stali jednou z top 10ti kanceláří REMAX a to jen díky Vám. Stará se o Vás našich 17 makléřů, kteří se mohou stát Vašimi dobrými přáteli. O komplexní servis se stará samozřejmě i naši asistenti, právníci a hypotéční poradci."
 • "Naším cílem je pomoci všem, kteří hledají své vysněné bydlení nebo naopak potřebují pomoci s jeho prodejem. Náš tým je zde pro Vás a když budete mít zájem, velmi rádi se podělíme o naše zkušenosti."
 • V současnosti si již nikdo neopraví auto, neboť je to velmi složité. A upřímně, celý proces prodeje nemovitosti je ještě složitější. Proto chcete-li prodávat bez starostí, s úsměvem a lidským přístupem či se stát součástí fungujícího týmu, pak jste u nás správně.

Chcete-li se dozvědět více, zavolejte nám!
Kontakt naleznete zde.

Ing. Lucie Köhlerová, majitelka