PRODEJ RD Josefův Důl

NA PRODEJ

Prodej domu v osobním vlastnictví 274 m² s garáží a zahradou, Josefův Důl / Dolní Maxov

MAKLÉŘKA NEMOVITOSTI: ING. MGR. VERONIKA ČERNÁ, TEL: 603 84 10 20

https://www.remax-czech.cz/reality/detail/249415/prodej-domu-v-osobnim-vlastnictvi-274-m2-josefuv-dul

 

Nabízíme Vám exkluzivně prodej velmi útulného domu pro rodinou rekreaci či pro trv.bydlení v obci Josefův Důl–Dolní Maxov. Nemovitost se nachází na krásném místě u lesa s výhledem na údolí, velmi lukrativní část. Dům je veden jako stavba pro rodinou rekreaci s číslem evidenčním, tzn. využití i na trvalé bydlení a možnost financování koupě úvěrem.

U domu se nachází 6parkov.míst a součástí prodeje i garáž pro další automobily. V 1.NP naleznete prostornou chodbu, samostatnou toaletu, vstup do garáže, vstup do sklepa a na terasu, chodbu do obytné části, kuchyň s jídelním koutem, obývací pokoj, koupelna se sprchovým koutem, špajz cca 4m2 a schodiště do 2.NP. V patře jsou 4 ložnice, šatna či menší podkrovní pokoj, chodba a vstup na půdu. Půda s perfektním přístupem zajišťuje úložné prostory po celém obvodu střechy.

Nemovitost má mnoho úložných prostor, prostory v PP jsou možné využít jako další obytné plochy s koupelnou (elektro, voda a odpady jsou zde připraveny) či skladovací prostory. V PP vybudovaná místnost pro sklípek s posezením či letní kuchyň, místnost na lyžárnu a technické místnosti. Z těchto prostor je vstup na zastřešenou terasu se zámkovou dlažbou. K nemovitosti navazuje i přístavba 20m2, která má sloužit jako letní kuchyň či odpočinková místnost, stav–hrubá stavba s plastovými okny, novou střechou, přívody elektro,vody,odpady a komín pro připojení krbových kamen.

Dům je vytápět přímotopy (nízká sazba HDO), v kuchyni kachlová kamna a v PP je i krb. Na pozemku kopaná studna, voda pitná a napojena do domu.

Nemovitost prošla rekonstrukcí v r.2010 – okna, elektro, stropy, nová malba, nově vyvložkovaný komín a střecha. Zabezpečovací zařízení značky Jablotron s napojením na GSM bránu.

U domu dřevník cca 3x2m, ohniště s posezením, terasa se zámkovou dlažbou a okrasná zahrada. Z terasy a zahrady je nádherný výhled do údolí a na Josefův Důl.

Toto místo Vám zajišťuje relax a pohodlí pro Vaše letní i zimní dovolené. Nemovitost Vám doporučujeme!