PRODEJ RD Veliký Brázdim

 

Prodej domu v osobním vlastnictví 118 m², Veliký Brázdim

https://www.remax-czech.cz/reality/detail/253643/prodej-domu-v-osobnim-vlastnictvi-118-m2-brazdim

kontakt na makléře: Ing. Mgr. Veronika Černá, tel: 603 84 10 20 

Prodej rodinného domu 2+kk a 2+1 se zahradou, Veliký Brázdim okr. Praha východ

Nabízíme exkluzivní prodej rodinného domu v obci Veliký Brázdim, okres Praha východ. Nemovitost se nachází přímo na návsi. V obci naleznete MŠ, ZŠ do 5.třídy, dětské hřiště, Brázdimský statek (komunitní bydlení pro aktivní seniory) a komplet inženýrské sítě. Přilehlá část Nový Brázdim nabízí restaurace a další vyžití. Kompletní občanskou vybavenost naleznete 4km v Brandýse n/L.

Rodinný dům je nyní dispozičně řešen s možností dvougeneračního bydlení, tzn. dvě samostatné jednotky se samostatnými vchody. Rodinný dům je možný přizpůsobit pro jednogenerační bydlení a spojit byty. V přízemí naleznete byt 2+kk: vstupní chodba 8m2,ložnice 15m2 a obývací pokoj s jídelnou, kuchyňským koutem a koupelnou 23m2. Koupelna se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem. Tento byt prošel před několika lety rekonstrukcí (elektro, voda, podlahy, koupelna). V přízemí technická místnost pod schodištěm.

V patře se nachází byt 2+1: koupelna s vanou, samostatná toaleta se vstupem na půdu, kuchyň s jídelnou, velký obývací pokoj se vstupem na balkón a ložnice. Tento byt je původní, bez rekonstrukce ale možný k okamžitému bydlení.

Byty se dají propojit technickými úpravami. Nemovitost je ve velmi dobrém a udržovaném stavu. Přízemí postaveno ze smíšeného zdiva, klenbové stropy. Patro z cihel, stropy dřevěné. Okna dřevěná a udržovaná.

Topení na uhlí zn. Dakon, stáří kotle 10let. Malý sklep cca 5m2. IS: obecní vodovod v celém objektu, plyn.přípojka, elektro a kanalizace v celém objektu. Studna 1/2 se sousedy a nachází se na dvoře pro účely zalévání zahrady.

U domu se nachází garáž a sklad na zahradní nářadí. Samostatná zahrada o výměře 322m2 nabízí soukromí a relax.

Nemovitost je vhodná i na investici – pronájem dvou bytů se zahradou a dvorem.

Pro více informací neváhejte kontaktovat makléřku nemovitosti.