O makléřích

Kdo jsou vlastně naši makléři?

Jsme tým zkušených makléřů, kteří Vám dokáží splnit každé přání. V krásném věku, staří, mladí, inženýři, magistři, maturanti – na věku ani vzdělání nezáleží, důležité je to, že co děláme, děláme pro Vás!

Všechny nás spojuje láska k realitám a snaha být těmi, bez koho si starost o svoji nemovitost prostě neumíte představit. Každý z našich makléřů vyniká v něčem jiném – jeden je specialista na prodej vil, druhý na prodej bytů další řeší developerské projekty a čtvrtý je specialista na prodej polí a lesů. Komerční nemovitosti a pronájmy jsou naší specialitou. Jako tým spojíme síly ve prospěch klienta, který od nás odchází v 99% naprosto spokojen a rád nás doporučí dále.

Společně tvoříme tým, který si pomáhá s jediným cílem – aby prodávající či pronajímající udal svoji nemovitost co nejdříve, za co nejlepší cenu a to rychle, bez nervů a z tepla svého domova. V posledních letech se stále více zaměřujeme i na kupující – najít vhodnou nemovitost bez znalostí trhu může být velmi náročné a ošemetné. Obraťte se na nás.

V našem týmu hovoříme anglicky, německy, francouzsky, španělsky, italsky, rusky... Našimi klienty jsou lidé z celého světa bez rozdílu. Všichni naši makléři prochází komplexním systémem soustavného vzdělávání nejen v oboru realit, ale též školení určených na míru tak, aby Vám byli nápomoci za každé situace. Školení oceňování majetku, homestagingu, hypotéčním poradenství, ale též v oblasti exekucí či Feng shui jsou nedílnou součástí naší práce.
Využijte našich služeb či se přidejte k nám!

Jednotlivé makléře našeho týmu si můžete prohlédnout zde.

Co vše pro Vás mohou naši makléři udělat se dozvíte zde.

KONTAKTUJTE NÁS

Kontaktujte RE/MAX Nova

Připravíme Vaši nemovitost
na prodej

Podívejte se sami a ...

VIDEO

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

KDO JSME

Náš tým RE/MAX Nova
  • "Jsem velmi ráda, že jste navštívili naše stránky, které Vám mají napomoci v těch nejdůležitějších situacích Vašeho života – v pořízení / prodeji Vaší nemovitosti či s rozhodnutím o Vaší nové profesní budoucnosti. "
  • "Jmenuji se Lucie a jsem majitelkou realitní kanceláře REMAX Nova, která je zde pro Vás již od roku 2006. Za těchto 11 let jsme se stali jednou z top 10ti kanceláří REMAX a to jen díky Vám. Stará se o Vás našich 17 makléřů, kteří se mohou stát Vašimi dobrými přáteli. O komplexní servis se stará samozřejmě i naši asistenti, právníci a hypotéční poradci."
  • "Naším cílem je pomoci všem, kteří hledají své vysněné bydlení nebo naopak potřebují pomoci s jeho prodejem. Náš tým je zde pro Vás a když budete mít zájem, velmi rádi se podělíme o naše zkušenosti."
  • V současnosti si již nikdo neopraví auto, neboť je to velmi složité. A upřímně, celý proces prodeje nemovitosti je ještě složitější. Proto chcete-li prodávat bez starostí, s úsměvem a lidským přístupem či se stát součástí fungujícího týmu, pak jste u nás správně.

Chcete-li se dozvědět více, zavolejte nám!
Kontakt naleznete zde.

Ing. Lucie Köhlerová, majitelka