O společnosti

Pár slov o kanceláři RE/MAX Nova

 • Na otázku „Kdo jsme?“ můžeme sebevědomě odpovědět, že jsme jedna z nejdéle fungujících realitních kanceláří v celosvětové síti REMAX v České republice s více než 1.000 spokojených klientů a hodnocením spokojenosti přes 98%. Ale to nic neznamená.
             
 • Na otázku „Kdo jsme?“ můžeme odpovědět, že jedna z top 10ti kanceláří v mezinárodní síti REMAX, jejíž makléři jsou opakovaně oceňováni jako ti nejlepší u nás a zváni na mezinárodní konference, aby se podělili o své zkušenosti. Ale to nic neznamená.
    
 • Na otázku „Kdo jsme?“ můžeme odpovědět, že sehraný tým, který tu je pro Vás a za všech okolností stojí na Vaší straně. Tým, který se o Vás postará v každém okamžiku a zajistí Vám nejlepší podmínky bez starostí a s jistotou. Jsme tým profesionálů. Ale to nic neznamená.
    
 • Na otázku „Kdo jsme?“ můžeme odpovědět, že příležitost pro Váš růst a kariéru, která se před ničím nezastaví a může pokračovat i za hranice naší krásné země. Příležitost se posunout dále, než by Vás mohlo napadnout. Ale to nic neznamená.

My víme, že bez Vás, našich klientů a makléřů, nejsme nic. Jsme tu pro Vás ve dne v noci ochotni Vám pomoci ze všech sil a k Vaší spokojenosti. A až jí dosáhneme, pak teprve víme, že jsme a že můžeme být též spokojeni.

Ing. Lucie Köhlerová , majitelka kanceláře

 

KONTAKTUJTE NÁS

Kontaktujte RE/MAX Nova

Připravíme Vaši nemovitost
na prodej

Podívejte se sami a ...

VIDEO

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

KDO JSME

Náš tým RE/MAX Nova
 • "Jsem velmi ráda, že jste navštívili naše stránky, které Vám mají napomoci v těch nejdůležitějších situacích Vašeho života – v pořízení / prodeji Vaší nemovitosti či s rozhodnutím o Vaší nové profesní budoucnosti. "
 • "Jmenuji se Lucie a jsem majitelkou realitní kanceláře REMAX Nova, která je zde pro Vás již od roku 2006. Za těchto 11 let jsme se stali jednou z top 10ti kanceláří REMAX a to jen díky Vám. Stará se o Vás našich 17 makléřů, kteří se mohou stát Vašimi dobrými přáteli. O komplexní servis se stará samozřejmě i naši asistenti, právníci a hypotéční poradci."
 • "Naším cílem je pomoci všem, kteří hledají své vysněné bydlení nebo naopak potřebují pomoci s jeho prodejem. Náš tým je zde pro Vás a když budete mít zájem, velmi rádi se podělíme o naše zkušenosti."
 • V současnosti si již nikdo neopraví auto, neboť je to velmi složité. A upřímně, celý proces prodeje nemovitosti je ještě složitější. Proto chcete-li prodávat bez starostí, s úsměvem a lidským přístupem či se stát součástí fungujícího týmu, pak jste u nás správně.

Chcete-li se dozvědět více, zavolejte nám!
Kontakt naleznete zde.

Ing. Lucie Köhlerová, majitelka