Před důchodem?

Máte někdy pocit, že Vás lidé směrují do starého železa? Velká chyba, protože při prodávání nemovitostí nejsou kladeny žádné nároky na věk. Naopak pro určitou skupinu obyvatel může být člověk vyššího věku právě tím jediným a správným partnerem v pomoci při prodeji nemovitosti, neboť může váš věk zvyšovat jeho důvěru. A tady má právě mlaďas oproti Vám velkou nevýhodu.

Díky podpoře velké a zavedené značky REMAX, precizního know-how a odborné pomoci v začátcích se této profesi může věnovat dokonce i nezkušený začátečník v jakékoliv věku.

Pokud tedy nechcete patřit do starého železa, chcete uspět v prodávání nemovitostí a nechcete se stát jednou závislí na důchodu od státu, pak je čas začít NOVĚ V NOVĚ.

KONTAKTUJTE NÁS

Kontaktujte RE/MAX Nova

Připravíme Vaši nemovitost
na prodej

Podívejte se sami a ...

VIDEO

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

KDO JSME

Náš tým RE/MAX Nova
  • "Jsem velmi ráda, že jste navštívili naše stránky, které Vám mají napomoci v těch nejdůležitějších situacích Vašeho života – v pořízení / prodeji Vaší nemovitosti či s rozhodnutím o Vaší nové profesní budoucnosti. "
  • "Jmenuji se Lucie a jsem majitelkou realitní kanceláře REMAX Nova, která je zde pro Vás již od roku 2006. Za těchto 11 let jsme se stali jednou z top 10ti kanceláří REMAX a to jen díky Vám. Stará se o Vás našich 17 makléřů, kteří se mohou stát Vašimi dobrými přáteli. O komplexní servis se stará samozřejmě i naši asistenti, právníci a hypotéční poradci."
  • "Naším cílem je pomoci všem, kteří hledají své vysněné bydlení nebo naopak potřebují pomoci s jeho prodejem. Náš tým je zde pro Vás a když budete mít zájem, velmi rádi se podělíme o naše zkušenosti."
  • V současnosti si již nikdo neopraví auto, neboť je to velmi složité. A upřímně, celý proces prodeje nemovitosti je ještě složitější. Proto chcete-li prodávat bez starostí, s úsměvem a lidským přístupem či se stát součástí fungujícího týmu, pak jste u nás správně.

Chcete-li se dozvědět více, zavolejte nám!
Kontakt naleznete zde.

Ing. Lucie Köhlerová, majitelka